Усі новини

Отримали кошти на Скринінг здоров’я 40+ до 1 травня? Використайте їх до 30 червня

У людей, які до 1 травня 2026 року отримали кошти підтримки на участь національній програмі Скринінг здоров’я 40+, але досі ними не скористалися, залишився тиждень, щоб таки використати таку можливість.

30 червня спливає термін, протягом якого можна оплатити послугу скринінгу коштами підтримки від держави. Пройти обстеження та розрахуватися за нього потрібно не пізніше цієї дати. Інакше для учасника програми кошти фактично «згорять» – вони автоматично повернуться до держбюджету.

1 травня почав діяти оновлений механізм участі у програмі Скринінг здоров’я 40+: українцям та українкам віком від 40 років не потрібно чекати 30 днів після дня народження, щоб подати заявку. Зробити це можна у будь-який зручний час через застосунок Дія або у ЦНАПі.

Якщо підтримка була зарахована після 1 травня 2026 року, учасник має 2 місяці від моменту надходження, щоб оплатити послугу скринінгу. Інакше кошти теж повернуться до держбюджету.

Скринінг здоров’я 40+ – це національна програма для людей віком від 40 років. Вона передбачає комплекс обстежень, які допомагають вчасно виявити серцево-судинні захворювання, оцінити ризик розвитку цукрового діабету та стан ментального здоров’я.

Нині заявки на отримання коштів для участі у програмі подали вже понад мільйон українців та українок віком від 40 років. Обстеження в рамках програми доступне у 2227 місцях надання послуг по всій країні.

Не відкладайте турботу про себе – запишіться на скринінг уже зараз!

Більше про програму читайте тут: screening.moz.gov.ua

Поділитися:
Знайти