Майбутні екологи знайомилися з роботою Вінницького ОЦКПХ
22 червня 2026Якість води, повітря, ґрунту та безпечне середовище – не абстрактні поняття, а те, що кожного впливає на здоров’я людей.
Саме про це говорили зі студентами-екологами першого та третього курсів Вінницького національного аграрного університету, які завітали до Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Майбутні фахівці дізналися, як працює Центр у напрямку досліджень навколишнього середовища, які показники контролюють наші спеціалісти та чому лабораторний моніторинг є важливою частиною громадського здоров’я.
Зі студентами спілкувалися завідувачка відділу безпеки середовища життєдіяльності Оксана Скоробогач та технік відділу Павло Бухенко.
Також студенти побачили, як працює санітарно-гігієнічна лабораторія, і змогли ближче познайомитися з практичною стороною роботи фахівців, які щодня досліджують фактори середовища.
Генеральний директор Вінницького ОЦКПХ Ігор Матковський зазначив, що такі зустрічі важливі для формування професійного інтересу молоді:
– Здоров’я людини напряму пов’язане з якістю середовища, у якому вона живе. Тому важливо, щоб майбутні екологи вже під час навчання бачили, як знання застосовуються на практиці та як їхня професія може впливати на здоров’я громад.
Дякуємо студентам за цікавість і відкритість до нових знань.
Працюємо разом заради безпечного середовища та здоров’я людей!